Y Ü K L E N İ Y O R
. . .

Blog

İlkumutlar Anaokulu'nun blog sayfasına hoş geldiniz! Burada, ebeveynler için eğitim tavsiyeleri, çocuk gelişimi üzerine uzman görüşleri ve okulumuzdaki yenilikler hakkında güncel bilgiler bulacaksınız. Pedagojik makalelerimiz, etkinlik özetlerimiz ve çocuklarınızın gelişimini destekleyecek değerli ipuçları ile İlkumutlar topluluğunun bir parçası olmanın ayrıcalığını yaşayın. Blogumuz, sadece çocuklarımıza değil, ailelerimize de bilgi ve ilham kaynağı olmayı amaçlamakta.

Sizde Gelin Umutlarımızı Büyütelim

Sizde Gelin Umutlarımızı Büyütelim

22 Mart 2024, Cuma, 17:25

İlkumutlar Anaokulu çocuğunuza ebeveyn şefkati, ev ortamı sıcaklığı ve eğlenceli zaman geçirerek geleceğe donanımlı birey olarak adım atacağı anaokulu ve kreştir. Deneyimli kadromuzla sizleride bekleriz.

Detaylı Bilgi
Beslenme Ve Sağlık

Beslenme Ve Sağlık

22 Şubat 2024, Perşembe, 01:15

Yemeklerimiz, yaşlarına uygun, sağlıklı ve temiz koşullarda günlük olarak hazırlanmaktadır. Dengeli ve yeterli beslenme ilkesi dikkate alınarak, çocuklarımız yemeklerini öğretmenlerinin gözetiminde, temiz bir ortamda yerlerken, temel ve doğru beslenme alışkanlığını da kazanırlar.

Detaylı Bilgi
Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

22 Şubat 2024, Perşembe, 01:14

Eğitim-öğretim programıyla birlikte hareket eden Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri; gelişim süreçlerinin en kritik çağı olan okul öncesi dönemde, çocuk-aile-okul üçgeninin parçalarını ve toplamını olabildiğince anlamlandırmayı hedeflemektedir.

Detaylı Bilgi

Copyright © 2024 | İlkumutlar Anaokulu | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım

0 [530] 882 06 31
0 [530] 882 06 31
Soru Sor